AWD Interior - Facebook
AWD Interior - Facebook
AWD Interior - Facebook
Produkty
Kolory
O nas O nas

O nas

O nas

Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm to jakość i odpowiedź na dynamiczny rozwój marki AWD Interior, przedsiębiorstwa handlowego założonego w 2002 roku, które w ciągu ostatnich lat zmieniło się z firmy o charakterze regionalnym w spółkę o zasięgu międzynarodowym. Produkty dostępne są obecnie w kilkudziesięciu krajach Europy. Na każdym rynku, na którym AWD Interior się pojawia jest synonimem jakości, niezawodności i oryginalnego wzornictwa. Firma obrała odpowiedni kurs na rozwój działań i wciąż wyznacza kolejne ambitne cele stworzone z pasji do pracy i ludzi. 

Fundamentalnym obszarem działalności jest sprzedaż i dystrybucja artykułów wyposażenia łazienki. W ofercie znajduje się kilkaset pozycji asortymentowych, pośród których znajdują się między innymi: komplety łazienkowe, akcesoria prysznicowe, deski sedesowe, szczotki toaletowe, stojaki, wieszaki, regały i półki łazienkowe, uchwyty dla osób niepełnosprawnych, zasłonki prysznicowe, dywaniki oraz maty łazienkowe. A wszystko to sygnowane marką AWD Interior.

Czynnikiem, który pozwala wyróżniać firmę na tle konkurencji jest nacisk poświęcony na jakość obsługi klienta, w szczególności na serwis posprzedażowy. Podejmowane działania w obszarze budowania oferty asortymentowej mają na celu współkreowanie rynkowych trendów, jak i wprowadzanie do sfery łazienkowej klasy i ponadczasowego charakteru. Ponadto na uwagę zasługuje nowoczesne i unikatowe wzornictwo oraz liczba nowych produktów wprowadzanych do sprzedaży w skali roku.

AWD Interior posiada nowoczesne zaplecze logistyczne, w tym magazyn wysokiego składowania, którego powierzchnia wynosi 4000m2, co umożliwia sprawną realizację dostaw. Gwarancją bezpiecznego oraz terminowego transportu do wszystkich krajów europejskich jest współpraca z międzynarodowymi firmami spedycyjnymi. To co najbardziej motywuje Zespół do działania i ciągłego rozwoju to zadowolenie Klientów. AWD Interior od momentu pojawienia się na rynku, dba o to aby w ofercie znalazły się nie tylko produkty, które uważane są za piękne i eleganckie, ale również funkcjonalne, praktyczne i innowacyjne, a także trwałe i solidnie stworzone.