AWD Interior - Facebook
Produkty
Kolory
O nas O nas

O nas

O nas

AWD Interior jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem handlowym założonym w 2002 r., które w ciągu ostatnich lat zmieniło się z firmy o charakterze regionalnym w spółkę o zasięgu międzynarodowym. Nasze produkty dostępne są obecnie w kilkunastu krajach Europy.

Obszarem działania firmy jest sprzedaż i dystrybucja akcesoriów łazienkowych oraz produktów wyposażenia domu. Cały asortyment naszych wyrobów jest produkowany dla AWD Interior oraz sygnowany tą samą marką. Na chwilę obecną liczy on ponad 600 pozycji asortymentowych. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się między innymi komplety łazienkowe, akcesoria prysznicowe, deski sedesowe, szczotki toaletowe, stojaki łazienkowe, wieszaki, półki, regały, uchwyty dla osób niepełnosprawnych, zasłonki prysznicowe, dywaniki i maty łazienkowe.

Czynnikiem który pozwala AWD Interior wyróżniać się na tle konkurencji jest nacisk jaki kładziemy na jakość obsługi klienta, w szczególności na serwis posprzedażowy. Podejmowane działania w obszarze budowania oferty asortymentowej mają na celu współkreowanie rynkowych trendów, a nie jedynie dostosowywanie się do nich. Ponadto na uwagę zasługuje nowoczesne i unikatowe wzornictwo oraz liczba nowych produktów wprowadzanych do sprzedaży w skali roku.

Posiadamy nowoczesne zaplecze logistyczne, w tym magazyn wysokiego składowania, którego powierzchnia wynosi 4000m2, co umożliwia nam sprawną realizację dostaw. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami spedycyjnymi gwarantującymi bezpieczny oraz terminowy transport do wszystkich krajów europejskich.