AWD Interior - Facebook
AWD Interior - Facebook
AWD Interior - Facebook
Produkty
Kolory
O nas O nas

O nas

O nas

AWD Interior jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem handlowym założonym w 2002 roku, które w ciągu ostatnich lat zmieniło się z firmy o charakterze regionalnym w spółkę o zasięgu międzynarodowym. Nasze produkty dostępne są obecnie w kilkunastu krajach Europy.

Głównym obszarem działalności firmy jest sprzedaż i dystrybucja artykułów wyposażenia domu. Są to przede wszystkim różnego rodzaju akcesoria łazienkowe. Cały asortyment jest produkowany dla AWD Interior oraz sygnowany tą samą marką. Na chwilę obecną liczy ponad 600 artykułów. Wśród nich znajduje się klasyczne wyposażenie łazienek oraz stylowe dodatki. Są to między innymi komplety łazienkowe, akcesoria prysznicowe, deski sedesowe, szczotki toaletowe, stojaki, wieszaki, regały i półki łazienkowe, uchwyty dla osób niepełnosprawnych, zasłonki prysznicowe, dywaniki oraz maty łazienkowe.

Czynnikiem który pozwala AWD Interior wyróżniać się na tle konkurencji jest nacisk jaki kładziemy na jakość obsługi klienta, w szczególności na serwis posprzedażowy. Podejmowane działania w obszarze budowania oferty asortymentowej mają na celu współkreowanie rynkowych trendów, a nie jedynie dostosowywanie się do nich. Ponadto na uwagę zasługuje nowoczesne i unikatowe wzornictwo oraz liczba nowych produktów wprowadzanych do sprzedaży w skali roku.

Posiadamy nowoczesne zaplecze logistyczne, w tym magazyn wysokiego składowania, którego powierzchnia wynosi 4000m2, co umożliwia nam sprawną realizację dostaw. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami spedycyjnymi gwarantującymi bezpieczny oraz terminowy transport do wszystkich krajów europejskich.