AWD Interior - Facebook
AWD Interior - Facebook
AWD Interior - Facebook
Produkty
Kolory
Do pobrania Do pobrania

Blog

Inspiracje płynące z natury

Bliskość natury, ukłon w stronę ekologii, skandynawski design, to hasła, które kroczą za nami krok w krok, a ponieważ idea sama w sobie można by rzec
jest idealna – zagłębimy się w tematykę stylizacji łazienkowych o drewnianym charakterze.


Zestaw Cezar

Według najnowszych trendów w urządzaniu łazienek odchodzi się od jaskrawych i intensywnych odcieni. Zamiast nich do tego pomieszczenia zaprasza się naturę i barwy ziemi, które tworzą harmonijną pełnię i wnętrze, które sprzyja relaksowi. Drewniane meble, a nawet podłoga i ściany wyłożone gresem imitującym drewno, to kwintesencja łazienki w naturalnym stylu. Płytki drewnopodobne do złudzenia przypominają prawdziwe deski, jednak zachowują swoją funkcjonalność. Na ich powierzchni widoczna jest struktura drewna, słoje, a nawet kolor charakterystyczny dla określonych gatunków drzew.
Odcienie, które wiodą prym to szarości, beże, grafity i brązy. Do łask powracają także materiały bliskie naturze takie jak: kamień, beton i metal.
Dzięki nim uzyskuje się nowoczesne, a jednocześnie przytulne wnętrze.

Najmodniejsze dodatki do łazienki

Ogromną popularnością wśród elementów dekoracyjnych cieszą się zielone rośliny, kwiaty, a także świece, które dodają przytulności każdej łazience i pomagają w stworzeniu klimatu sprzyjającemu wypoczynkowi. Nie sposób nie wspomnieć o naszych dozownikach, mydelniczkach, kubkach
czy też szczotkach toaletowych z kolekcji Etnic bądź Cezar w których design nawiązuje do drewna. Tworząc te kolekcje zależało nam na odwzorowaniu naturalnej i niepowtarzalnej struktury naturalnego drewna. Polyresin z którego zostały wykonane oba komplety to materiał niezwykle trwały i plastyczny.


Zestaw Etnic

Zestawy te stają się świetną propozycją dla osób, które pokochały styl skandynawski. Praktyczność, prostota i naturalny design to charakterystyczne cechy naszych kompletów.

 

CEZAR

AWD02191274 - dozownik mydła

AWD02191275 - kubek na szczoteczki

AWD02191276 - kubek

AWD02 191277 - mydelniczka

AWD02191278 - szczotka toaletowa

ETNIC

AWD02190746 - dozownik mydła

AWD02190747 - kubek na szczoteczki

AWD02190749 - mydelniczka

AWD02190751 - szczotka toaletowa